İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

İkinci el Cafe bar malzemelerinizi satmak istiyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Sıfır alınan bu tarzdaki malzemeler ikinci el değerinin çok altına veriliyor ancak artık bu durum değişiyor ve firmamız bünyesinde satın alınan tüm ikinci el malzemeleri değerinde satın alıyoruz. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanında geçmişe bir sünger çektik ve tamamen tüm eşyalarınızı değerinden alarak sizlere ödeme yapıyoruz.

Ayrıca bu sektörde oldukça uzun süredir hizmet veriyoruz ve her türlü ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alım satımı da yapmaktayız. Yapmış olduğumuz çalışmalar ve birikimlerimiz doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Satışını yapmak istediğiniz ikinci el endüstriyel ürünlerin fotoğraflarını çekerek WhatsApp üzerinden gösterip fiyat alabilir ve ardından satış işlemini başlatabilirsiniz. Eğer Sizlerde ikinci el endüstriyel malzemelerinizi değerinde satmak ve zararınızı oldukça az seviyelere çekmek istiyorsanız kesinlikle bizi tercih edebilirsiniz. İkinci el Cafe bar malzemeleri eğlence sektörünün pek çok alanında rağbet görüyor.

İkinci el ürünlerde kesinlikle bizimle çalışmalı ve rahat etmelisiniz. İkinci elde alım satımda sorunsuz bir işlem yapmak istiyorsanız firmamız bünyesinde gelerek fiyat alabilir ve diğer firmalardan çok daha uygun fiyatlar ile işlem yaptığımızı görebilirsiniz.

Sadece mesai saatlerinde değil günün her saatinde bize ulaşabilir ve istediğiniz zaman fiyat alabilirsiniz.