İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

Dershane ürünlerinizi satmak için güvenilir bir adres arıyorsanız firmamızdan sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Eskiyen ve yıpranan dershane malzemelerinizi değiştirmek istiyorsanız yine bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Sıfır ve 2. El Dershane Malzemeleri Alımı yapmaktayız. Aldığımız tüm ürünleri değerinde alıyor ve 2. El piyasasındaki en iyi fiyatları siz müşterilerimize veriyoruz. Bizimle çalıştıktan sonra bir daha başka bir firma ile görüşmeyeceksiniz.

2.el de güvence arayan ve ister alım isterseniz de satış yapmak isteyin. Uygun fiyatlar ile çalışma garantisi sunmaktayız. Satışını yaptığımız ürünlere garanti vererek siz müşterilerimize memnuniyet garantisini vaat ediyoruz. 2. El de garanti olmaz diyenlere inat sizlere bizden aldığınız her 2. El Dershane malzemelerinde ürün durumuna göre firma garantisi sunuyoruz. 2. El piyasasındaki kara bulutu dağıtacak ve artık müşteri memnuniyeti konusunda diğer firmalara örnek olacağız.

Sizlerde bizimle çalışarak dilediğiniz ürünün satışını yapabilirsiniz. Sizleri mağdur etmeyecek bir firma arıyor ve 2. El ürünlerinizi ile spot durumdaki yani sıfır olan malzemeleri değerinde satmak istiyorsanız kesinlikle bizimle çalışmalısınız. 7/24 istediğiniz zaman istediğiniz gün bizi arayarak ya da Whatsap numaralarımız ile fiyat alabilirsiniz. Müşterilerinize ister alım isterlerse de satışlarda en iyi fiyatı verme sözü veriyoruz. Ayrıca iddia ediyoruz ki piyasa da 2. El konusunda bizden daha iyi yok. Ürünlerimizi görmek için sitemizdeki hizmetler sayfasına bakabilirsiniz.

Bize ulaşmak için hemen 0 538 054 83 53 ve 0 532 460 38 61 numaralı Müşteri Hizmetleri hatlarımızdan gereken detaylara ulaşabilirsiniz.