İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

2.El Endüstriyel Mutfak Malzeme ve Ekipmanları Alanlar

Endüstriyel mutfak malzemeleri gıda sektörünün önemli bir halkasıdır. Bu ürünler olmadan bir çok iş insan gücü ile yetişmeyecek derecededir ve tüm iş hayatını sekteye uğratabilir. Sektörün hareketli olmasını ve işlerinizi rahtlıkla yönlendirmeniz için mutlaka iş yeriniz için bu ürünleri almanız ve bazende samanız gerekecektir. Bizim buradaki amacımız ise bu ikinci el ve sıfırda olabilir mutfak malzemelerini elden çıkarmak istediğiniz an en uygun fiyatlar ile sizlerden nakit ödemesini yaparak almak ve piyasaya tekrardan kazandırmaktır.

Mutfak malzemeleriniz en uygun fiyatlar ile alınmakta ve ikinci el pazarlama sürecinde kusursuz bir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.  Başkent’in her noktasına kaliteli hizmet sunmak için 2. El endüstriyel mutfak malzemelerinizi alıyoruz. Alınan tüm mutfak malzemeleri değerinde alınır ve ödemeleri ise peşin yapılır. Ticarete yeni atılan ancak istediğini bulamayan ikinci el mutfak malzemesi olan kişiler içinde zararlarını minimum seviyede indirecek şekilde alımlar gerçekleştirmekteyiz.

Ankara’nın her yerine en kaliteli hizmet sunmak ve endüstriyel mutfak eşyalarınızın temininden kullanılmış ekipmanlarınızın alımına kadar Zetaş ismi ile  marka olabilmek için çok sayıda çalışma yapıyoruz. Sizlerin de ihtiyacı olan her çeşit endüstriyel mutfak eşyasını bizim aracılığımız ile bulabilir ve satmaya karar verdiğiniz malzemeleriniz içinde bizi arayarak destek alabilirsiniz. Firmamızın en büyük özelliği ise elinizde olan ikinci el endüstriyel mutfak eşyalarını neredeyse 2.el piyasasındaki değerlerinden alarak minimum zarar etmenizi sağlamaktayız. Endüstriyel Mutfak alanında yaptığımız çalışmalar ile piyasada uzunca süredir aktif bir şekilde yer alıyoruz. Vizyonu ve Misyonu olan ikinci el yasasına hakim ve eşyalarınızı tamamen değerinde alan bir oluşum içerisindeyiz.

İkinci el mutfak malzemelerini dilediğiniz zaman bizlere satabilirsiniz. Bunun için 7 24 aktif bir şekilde WhatsApp üzerinden hizmet veriyoruz ve ikinci el endüstriyel ürünlerinizi değerinde satın alıyoruz. Dilediğiniz zaman malzemelerinizi fotoğrafını göstererek bizlerden fiyat talep edebilirsiniz.