İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

2.El Kahvehane Malzemeleri Alanlar Ankara

2.el ürünlerinizi değerinde satmak istiyorsanız doğru firmayı tercih ettiniz. Tüm endüstriyel ürünlerin alımında kusursuz bir çalışma sergiliyor ve ürünlerinizi gerçek değerlerinde alıyoruz. Ayrıca alım ile sınırlı da değiliz. 2. El Kahvehane Malzemeleri Alımı yanı sıra satışını da yapıyoruz.

Tüm endüstriyel ürünlerin satışını ve alımını sizlere özel fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. 10 yılı aşkındır piyasada yer alıyor ve kurumsal olarak sizlere destek veriyoruz. İstediğiniz zaman bize ulaşarak 2. El ürünleriniz için fiyat isteyebilirsiniz. Ayrıca almak istediğiniz endüstriyel malzemeler var ise de bizden satın alabilirsiniz. 2. El malzeme alımı ve satımı artık çok daha kolay ve hızlı olacak. Türkiye’nin neresinde olursanız olun tek bir mesaj ile çok hızlı bir şekilde size fiyat veriyoruz. Ayrıca satışını yaptığınız ürünleri yerinizde gelerek alıyor ve ödemeyi de nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Haftanın 7 günü istediğiniz saat aralıklarında Whatsap hattımıza mesaj atarak fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 2. El Kahvehane Malzemeleri Alanar ve daha pek çok endüstriyel malzeme alımı alanında hizmet vermekteyiz. Artık 2. El sorun olmaktan çıkacak ve güven veren bir firma ile sizlerde 2. El konusunda rahat edeceksiniz.

Güvenilir, yıllardır bu alanda çalışan binlerce firmaya 2. El ürün desteği sağladığımız şirketimiz ile sizlerde çalışarak 2. El de güvenilirliği hissedebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız :

0 538 054 83 53 – 0 532 460 38 61