İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

İkinci El Kasap Malzemeleri Alanlar Satanlar

2. el ürünlerin değerinde alınıp satılmaması maalesef üzücü bir durum. Ancak firmamız bu durumu değiştirmek için büyük bir kampanya başlattı. 2. El Kasap Malzemeleri Alımı ya da diğer endüstriyel mutfak malzemeleri alınırken oldukça yüksek miktarlara satılıyor. 2. El olup satılmaya çalışıldığı zaman ise fiyatı çok fazla düşüyor. Burada büyük bir adaletsizlik söz konusu firmamız bu kuralı tamamen ortadan kaldıracak çalışmaları çok uzun süredir yapıyor.

2. El Kasap Malzemeleri Alımı yaparak sizlerin mağdur olmamasını sağlıyoruz. 2. El tüm malzemeleriniz değerinde alınacak ve artık sizlerde bu tarz ürünlerin satışını yaparken sorun yaşamak zorunda kalmayacaksınız. 2. El malzemelerinizi satmak istersen fırsatçıların tuzağına düşmek yerine firmamız ile çalışın. Kurumsal hizmet ve sınırsız destek ile günün her saatinde sizlere yardımcı olan teknik ekibimizden memnun kalacaksınız. Kurumsal olarak çalışan ve sizlere aktif bir şekilde alım satımlarla yardımcı olacak bir firma ile çalışmak her açıdan mantıklıdır. Basit spotçular ya da fırsatçılardan uzak durun. Firmamız sizlere kaliteli 2. El hizmetin yanı sıra güven ve sorunsuz ticaretin garantisini veriyor.

Bizimle çalışmak ve fiyat almak için Whatsap üzerinden irtibata geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman Whatsap iletişim hattımızdan 2. El Kasap Malzemeleri Alımı yapabiliyoruz. Siz fotoğraf gönderin çok kısa sürede sizlere dönüş yapalım.

Telefonlarımız :

0 538 054 83 53 – 0 532 460 38 61