İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

2.El Lokanta Restaurant Malzemeleri Alanlar

Lokanta ve benzer yer işletmeciliği ülkemizde oldukça eski yıllara dayanmaktadır. İkinci el malzemelerinizin alımını yaparak kapatmış olduğunuz yada yenilemek istediğiniz iş yerlerindeki zararı minimum seviyelere indirmeyi ve ikinci el endüstriyel ürünleri yerinden alarak onları tekrardan piyasaya kazandırma amacındayız.

Yapmış olduğumuz çalışmalar ile ikinci el lokanta malzemeleri alanlar olarak restaurant ve lokantanızda bulunan sıfır ya da ikinci el durumunda bulunan ürünlerinizin alımında ve diğer endüstriyel mutfak malzemelerinin alımında oldukça başarılıyız. Sizlerin de ikinci el lokanta malzemeleri ve diğer malzemelerini oldukça iyi fiyatlara alarak tekrardan dönüşüme sokmak için hazırlıyoruz. Ayrıca her alanda olduğu gibi ikinci el endüstriyel alanda da alım ve satım çalışmalarımız tam gaz devam ediyor. 2. el lokanta malzemeleri oldukça aranan ve ihtiyaç olan malzeme türleridir. Gıda sektörünün her alanında ikinci el ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni bir iş yeri açtığınızda bazen sıfırına gücünüz yetmediği an biz yine sizlere destek için burada olacağız, uygun fiyat ve yüzlerce çeşit ürünümüz ile bütçenizi sarsmadan iş yerinizi tamamlayacaksınız. Bu tarz yer açmak isteyen kişilere 2. el lokanta malzemesi ve ürün arayışında oldukça kaliteli hizmetler sunuyoruz. İkinci el mutfak malzemeleri alanında bugüne kadar çok sayıda alım ve satımı yaptık.

Satışını yaptığımız ikinci el ürünler tamamen garantili bir şekilde sizlere teslim edilir ve hiçbir şekilde mağduriyet yaşamazsınız. Alım ve satım için WhatsApp numaramıza mesaj atarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yemek lokantaları oteller, lokaller ve buna benzer daha çok yerde ikinci el endüstriyel ürünlere ihtiyaç vardır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu tür ihtiyacınız olduğu an bizi 0 538 054 83 53 ve 0 532 460 38 61 telefon numaralarımız ile arayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri için fiyat alabilirsiniz.

Kapatmış olduğunuz,kapatacağınız yada eşyalarınızı yenileyeceğiniz işletmelerinize ait olan lokanta malzemelerini değerlerinde alarak sizlere hiç bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Sektördeki tecrübemiz ile ürünlerinizi değerinden alıp paranızı anında orada veriyoruz. Tüm İkinci El Lokanta ve Restoran Malzemeleri alımı satımı için bizimle rahatlıkla ticaret yapabilirsiniz.