İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

2. El Pastane Malzemeleri Alanlar Satanlar

2.el alım konusunda ciddi tereddütlerinizin olması son derece doğal. 2. El Pastane Malzemeleri Alımı ve diğer endüstriyel malzeme alımlarında sizlere garanti veriyoruz. 2. El ürün konusunda artık bir sorun yaşamayacaksınız. İster alım isterseniz de satış konusunda firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Tüm ürünler değerinde alınacaktır. Ayrıca tüm markaları satın alabiliyor ve dilerseniz de sizlere endüstriyel malzeme satışı yapıyoruz.

2.El Pastane Malzemeleri Alımı ya da diğer endüstriyel ürün alımı bizden yaparsanız sizlere garanti sunuyoruz. Sorun çıkarmayan ve sizlere uzun vadede kazanç sağlayacak çok sayıda ürün elimizde bulunuyor. Firma anlayışı sizlere hizmet veren ve ayrıca dilediğiniz zaman teknik anlamda bilgi alabileceğiniz bir firmadan endüstriyel ürün alımı ve satışı yapmak mantıklı olacaktır. Kısa sürede bozulan ya da karşınızda muhatap bulamayacağınız bir firma ya da kuruluştan malzeme alımı yaparsanız mağdur olabilirsiniz.

Firmamız her anlamda güven veren yapısı teknik destek ekibi ile sizlerle çalışmak için hazır bekliyor. Alımlarda sizlere verdiğimiz fiyatlardan memnun kalacak ve bizimle çalışmak isteyeceksiniz. Ciddi bir firma ve her marka ile çalışan bir kuruluş arıyorsanız firmamızdan çok memnun kalacaksınız. Dilediğiniz zaman bizden fiyat alabilir ve diğer firmalar ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

İstediğiniz zaman Whatsap üzerinden iletişime geçerek diğer firmalar ile aramızdaki farkı bizzat keşfedebilirsiniz.

Telefonlarımız :

0 538 054 83 53 – 0 532 460 38 61