İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

Ankarada Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Zetaş Endüstriyel mağazamıza gelerek ihtiyacınız olan bir çok mutfak malzemelerini bulabilir ve elinizdeki bu tip ürünleri satmak istediğinizde piyasadaki fiyatı ile satma imkanı bulabilirsiniz

Ankarada Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel mutfak malzemesi tedarikçisi olarak Ankarada tarihi itfaiye meydanında Aysın sokağın hemen girişinde bulunan Zetaş Endüstriyel mağazamıza gelerek ihtiyacınız olan bir çok mutfak malzemelerini bulabilir ve elinizdeki bu tip ürünleri satmak istediğinizde piyasadaki fiyatı ile satma imkanı bulabilirsiniz.

Ankara’da 2. El endüstriyel ürün satışı yapmak isteyenler ve endüstriyel ürün arayanlar için ideal bir adres var. 2. El piyasasındaki dalga bir türlü durulmuyor. 2. El alma ya da satma konusunda pek çok insan mağduriyet yaşıyor. Bu mağduriyetlerden kurtulmak için firmamız ile çalışmalısınız. Teknik anlamda kusursuz hizmet veren ve 2. El alımlarında piyasasının en iyisi olan bir firmadır.

Ankara içerisinde istediğiniz zaman ve saatte 0 538 054 83 53 ve 0 532 460 38 61 numaralardan telefon ile ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Uzman ekip adresinize gelerek 2. El ürünlerinizi inceleyerek satın alma işlemini yapıyor. Ankara’nın her noktasına gelerek sizlere yerinde destek veriyoruz. Whatsap üzerinden bize fotoğraf gönderin. Daha sonrasında uzman ekip adresinize kadar gelecek ve 2. El endüstriyel ürünlerinizi alacaktır. Tüm ürünlerin ödemeleri nakit bir şekilde yapılmaktadır. Her anlamda kusursuz hizmet arayanlar için çalışmaya devam ediyoruz. Ankara’da bizden daha iyisi yok.

 

Ciddi anlamda 2. El piyasasında yer alan ve endüstriyel ürün arayan ya da elindeki 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri ve diğer endüstriyel ürünleri satmak isteyenler için çalışmaktayız. Mesai saatleri dışında Whatsap üzerinden iletişime geçerek elinizdeki 2. El endüstriyel ürünler için fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere hizmet için Pazar günleri de dahil olmak üzere her gün çalışıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyen ve 2. El piyasasında uygun fiyatlar ile ürün alan birilerini arıyorsanız işte buradayız. Ankara’da ki tüm 2. El endüstriyel mutfak ürünlerine, lokanta restoran ekipmanlarınıza, bar cafe ve pastane malzemelerinize, market dolaplarınıza, kasap dolapları soğutucularınıza, derin dondurucular ve deepfreezlere, reyonlar ve raflarınıza, şarlküteri malzemelerine sütlüklere ve sayamadığımız yüzlerce ekipmana en iyi fiyatı vermek içinbekliyoruz.

Zetaş Endüstriyel Mutfak

Ankara itfaiye meydanı içerisinde Aysın sokağın hemen girişinde bulunan Zetaş Endüstriyel Mutfak Malzemeleri 2.el ve sıfır spot ürün alımı ve satımı yapan piyasadaki tüm markaları bünyesinde bulunduran kurumsal bir firmadır.

Bir cevap yazın