İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

Ankara itfaiye meydanı içerisinde Aysın sokağın hemen girişinde bulunan Zetaş Ticaret firmamız 2.el ve sıfır spot endüstriyel ürün alımı ve satımı yapan piyasadaki tüm markaları bünyesinde bulunduran kurumsal bir firmadır. Sektörde 40 yılı aşkın süredir Endüstriyel Mutfak Malzemeleri ve Sektörel Ürünlerin piyasasına hizmet ederek her tarzda her marka ürünün alımı ve satımı yapmaktayız. Kusursuz ve değerinde hizmet ile ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Ankara içerisinde yer alan hizmetlerimiz ile şehrimizin dört bir yanına aynı kalitede hizmeti götürerek her zaman müşteri odaklı çalışmalar yaptık. Endüstriyel ürün grubuna giren her çeşit Sıfır ve 2.El Ekipmanları ürünleri alıyor ve satışını yapıyoruz. Marka tercihimiz yok arızalı olmaması ve aktif olarak çalışan kullanılabilir durumdaki her ürünü alarak sizlere maddi olarak bütçenize katkı sağlama imkanı sunarak bu eşyaları tekrar piyasaya kazandırıyoruz. Ankara piyasasında uzunca yıllardır aynı sektörde hizmet vermekteyiz. İnternet sitemizde ufak bir gezinti yaparak vermiş olduğumuz hizmetleri görselleri ile beraber bulabilirsiniz. Kurumsal hizmet veren müşteri memnuniyeti odaklı çalışan destek ekibi olan bir kuruluşuz. Teknolojiye ayak uydurarak çalışmalarını sürdüren bir firmayız. Sizlere online olarak da destek vermekteyiz. Online destek için hemen mobil numaralarımız olan 0 538 054 83 53 / 0 532 460 38 61 den whatsapp uygulaması üzerinden bizimle iletişim kurabilir aklınıza takılanları sorabilir ve satmaya karar verdiğiniz ürünler için fiyat alabilirsiniz.

Bizimle çalışmak güvenle iş yapmak demektir. Bugüne kadar sayısız ürün satışı yaptık ya bizimle çalışan herkesi memnun ettik. Eğer sizlerde kurumsal olarak yönetilen 2. El piyasasına hakim bir yer arıyorsanız, 0 538 054 83 53 ve 0 532 460 38 61 telefon numaralarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz Ankara’da bulunan iş yerimize gelerek ürün çeşitlerimizi yerinde görebilirsiniz. Her türlü 2. El endüstriyel mutfak malzemesi alım ve satımı için bizi arayarak günün her saatinde fiyat isteyebilirsiniz.

Sizlere güven veren, kaliteyi uygun fiyatlar ile sunan bir firmayız.