İtfaiye Meydanı Aysın Sok

No:6/A-B-C Altındağ/ANKARA

0 534 943 19 95

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53

Müşteri Hizmetleri

Lokanta Restoran Malzemesi Alanlar

Ankarada 2.el Lokanta Restoran Malzemesi Alanlar denince bu işin uzman firması Zetaş Endüstriyel Mutfak tüm ihtiyacınız olan ikinci el ekipmanların alım ve satımında sizlere destek vermektedir. ikinci el Cafe Bar Pastane Market Kasap Malzemeleri Alımıda yapmaktadır.

Lokanta Restoran Malzemesi Alanlar

Ankarada 2.el Lokanta Restoran Malzemesi Ekipmanı Alanlar denince bu işin uzman firması Zetaş Endüstriyel Mutfak tüm ihtiyacınız olan,  ikinci el ekipmanların alım ve satımında sizlere destek vermektedir.

ikinci el Cafe Bar Pastane Market Kasap Malzemeleri Alımı da yapmaktadır. Eşyalarınızı değerinden zarar etmeden satmak isterseniz, Başkentin neresinde olursanız olun bizi aramanı durumunda ister iş yerinize , otelinize, fabrikanıza, evinize veya kurumunuza çağırıp orada anında nakit ödeme ile ekipmanlarınızı bize satabilirsiniz.

Yüzlerce ekipman çeşidini alıyoruz, daha fazla bilgi ve aklınıza takılanlar hakkında detay isterseniz hemen aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0 538 054 83 53 – 0 532 460 38 61

Zetaş Endüstriyel Mutfak

Ankara itfaiye meydanı içerisinde Aysın sokağın hemen girişinde bulunan Zetaş Endüstriyel Mutfak Malzemeleri 2.el ve sıfır spot ürün alımı ve satımı yapan piyasadaki tüm markaları bünyesinde bulunduran kurumsal bir firmadır.

Bir cevap yazın